Inschrijven 2de jaar, tweede & derde graad secundair onderwijs

De inschrijvingen voor het schooljaar 2024-2025 starten vanaf maandag 15 april 2024 om 9 uur. De inschrijvingen vinden fysiek plaats en de ouder/voogd/meerderjarige leerling dient zich steeds persoonlijk aan te bieden. De inschrijving is pas officieel als het schoolreglement en het opvoedingsproject op papier worden ondertekend. De datum en het tijdstip van ondertekening bepalen de volgorde waarin de beschikbare plaatsen worden toegewezen. 

Inschrijven kan van  9 uur tot 12 uur (elke schooldag) en van 13 uur tot 16 uur (elke schooldag behalve op woensdag).

Breng zeker de elektronische identiteitskaart (eID) of de isi+-kaart van het ziekenfonds van de in te schrijven leerling mee. We hebben immers ook zijn/haar rijksregisternummer nodig.

Wie meer info wenst kan ons steeds contacteren via 09 230 69 35 of via secretariaat@atheneummerelbeke.be