TEAM

DIRECTIE

Jethro De Schinckel
Directeur
jethro.de.schinckel@atheneummerelbeke.be
Kim Waelkens
Adjunct-directeur
kim.waelkens@atheneummerelbeke.be
Erika Vanderstockt
Technisch adviseur coördinator (TAC)
erika.vanderstockt@atheneummerelbeke.be

SECRETARIAAT

Ekram Talbi
Secretariaatsmedewerker
ekram.talbi@atheneummerelbeke.be
09 230 69 35
Katrien Maes
Secretariaatsmedewerker
katrien.maes@atheneummerelbeke.be
09 230 69 35
Mylène Dinneweth
Secretariaatsmedewerker
mylene.dinneweth@atheneummerelbeke.be
09 230 69 35
Kathleen Nys
Secretariaatsmedewerker
kathleen.nys@atheneummerelbeke.be
09 230 69 35

LEERLINGENBEGELEIDING

Leerlingen die zich goed voelen op school, presteren beter. Het team leerlingbegeleiders zet zich dagelijks in voor het welbevinden van elke leerling, laagdrempelig en steeds met de glimlach.

Koenraad Maes
Leerkracht 1ste graad
koenraad.maes@atheneummerelbeke.be
Daphne De Bock
Leerlingbegeleider - 1ste graad
daphne.de.bock@atheneummerelbeke.be
Wouter De Greve
Leerlingbegeleider - 3de graad
wouter.de.greve@atheneummerelbeke.be

LEERKRACHTEN

Elyse Blanckaert
Leerkracht 1ste graad
Engels, Project Algemene Vakken
elyse.blanckaert@atheneummerelbeke.be
Sofie Haerens
Leerkracht 1ste graad
STEaM/Wetenschappen, STEaM/Wiskunde
sofie.haerens@atheneummerelbeke.be
An Balcaen
Leerkracht 1ste graad
STEaM/Wiskunde
an.balcaen@atheneummerelbeke.be
Amelie Vermeulen
Leerkracht 2de graad
Engels, Project Algemene Vakken
amelie.vermeulen@atheneummerelbeke.be
Valerie Vanheule
Leerkracht 1ste graad
Plastische Opvoeding, STEaM/Techniek
valerie.vanheule@atheneummerelbeke.be
Sofie Van Bossele
Leerkracht 1ste graad
sofie.van.bossele@atheneummerelbeke.be
Michel Van Acker
Leerkracht 3de graad
Economie
michel.van.acker@atheneummerelbeke.be
Gert Vaes
Leerkracht 2de graad
gert.vaes@atheneummerelbeke.be
Jara Stevens
Leerkracht 2de graad
jara.stevens@atheneummerelbeke.be
Kenny Sergeant
Leerkracht 2de graad
kenny.sergeant@atheneummerelbeke.be
Linda Overbergh
Leerkracht 2de graad
linda.overbergh@atheneummerelbeke.be
Sarah Morren
Leerkracht 3de graad
sarah.morren@atheneummerelbeke.be
Koenraad Maes
Leerkracht 1ste graad
koenraad.maes@atheneummerelbeke.be
Ben Madou
Leerkracht 1ste graad
ben.madou@atheneummerelbeke.be
Johan Lievens
Leerkracht 3de graad
johan.lievens@atheneummerelbeke.be
Mohamed
Mohamed Khatibi
Leerkracht 1ste graad
mohamed.khatibi@atheneummerelbeke.be
Katrien Jaques
Leerkracht 2de graad
katrien.jaques@atheneummerelbeke.be
Jorku Hanssen
Leerkracht 3de graad
jorku.hanssen@atheneummerelbeke.be
Liesbet Dubron
Leerkracht 3de graad
liesbet.dubron@atheneummerelbeke.be
Fatih Döner
Leerkracht 2de graad
fatih.döner@atheneummerelbeke.be
Micheline De Valkenaere
Leerkracht 3de graad
micheline.de.valkenaere@atheneummerelbeke.be
Annelies De Bondt
Leerkracht 2de graad
annelies.de.bondt@atheneummerelbeke.be
Hilke De Bock
Leerkracht 3de graad
hilke.de.bock@atheneummerelbeke.be
Geert Cornelis
Leerkracht 3de graad
geert.cornelis@atheneummerelbeke.be
Eva Carbonelle
Leerkracht 2de graad
eva.carbonelle@atheneummerelbeke.be
Tom Boterberg
Leerkracht 2de graad
tom.boterberg@atheneummerelbeke.be
Danja Blomme
Leerkracht 3de graad
danja.blomme@atheneummerelbeke.be
Peter Versnaeyen
Leerkracht 2de graad
peter.versnaeyen@atheneummerelbeke.be
Bjorn Vander Beken
Leerkracht 2de graad
bjorn.vander.beken@atheneummerelbeke.be
Lieselot Vandenweghe
Leerkracht 3de graad
lieselot.vandenweghe@atheneummerelbeke.be
Myriam Van Houtven
Leerkracht 1ste graad
myriam.van.houtven@atheneummerelbeke.be
Kris Van Goethem
Leerkracht 2de graad
kris.van.goethem@atheneummerelbeke.be
Mathias Van Eesbeek
Leerkracht 3de graad
mathias.van.eesbeek@atheneummerelbeke.be
Stef Van Droogenbroeck
Leerkracht 3de graad
stef.van.droogenbroeck@atheneummerelbeke.be
Bart Van Droogenbroeck
Leerkracht 2de graad
bart.van.droogenbroeck@atheneummerelbeke.be
Livia Van der Haegen
Leerkracht 1ste graad
livia.van.der.haegen@atheneummerelbeke.be
Wendy Van Bauwel
Leerkracht 3de graad
wendy.van.bauwel@atheneummerelbeke.be
Maarten Tettelin
Leerkracht 1ste graad
maarten.tettelin@atheneummerelbeke.be
Merel Staelens
Leerkracht 1ste graad
merel.staelens@atheneummerelbeke.be
Benjamin Roegiers
Leerkracht 1ste graad
benjamin.roegiers@atheneummerelbeke.be
Yves Remue
Leerkracht 2de graad
yves.remue@atheneummerelbeke.be
Jana Naudts
Leerkracht 1ste graad
jana,naudts@atheneummerelbeke.be
Martine Mortier
Leerkracht 1ste graad
martine.mortier@atheneummerelbeke.be
Aurora Morina
Leerkracht 2de graad
aurora.morina@atheneummerelbeke.be
Laurenzo Meert
Leerkracht 3de graad
laurenzo.meert@atheneummerelbeke.be
Patrick Lippionois
Leerkracht 2de graad
patrick.lippinois@atheneummerelbeke.be
Lieven Laureys
Leerkracht 3de graad
lieven.laureys@atheneummerelbeke.be
Dirk Henau
Leerkracht 2de graad
dirk.henau@atheneummerelbeke.be
An Hellemans
Leerkracht 3de graad
an.hellemans@atheneummerelbeke.be
Orpha Goethijn
Leerkracht 2de graad
orpha.goethijn@atheneummerelbeke.be
Sophie Goethals
Leerkracht 3de graad
sophie.goethals@atheneummerelbeke.be
John Duijmelinck
Leerkracht 2de graad
john.duijmelinck@atheneummerelbeke.be
Mieke Degrande
Leerkracht 1ste graad
mieke.degrande@atheneummerelbeke.be
Dominique De Schamphelaere
Leerkracht 3de graad
dominique.de.schamphelaere@atheneummerelbeke.be
Johan Veldeman
Johan Veldeman
Leerkracht 3de graad
johan.veldeman@atheneummerelbeke.be
Evelien De Nys
Leerkracht 1ste graad
evelien.de.nys@atheneummerelbeke.be
Laura De Lille
Leerkracht 3de graad
laura.de.lille@atheneummerelbeke.be
Gerry Carpentier
Leerkracht 2de graad
gerry.carpentier@atheneummerelbeke.be
Chantal Bockstaele
Leerkracht 1ste graad
chantal.bockstaele@atheneummerelbeke.be
Nikki Blijweert
Leerkracht 3de graad
nikki.blijweert@atheneummerelbeke.be
Nancy Vantorre
Coördinator Gelijke Onderwijskansen (GOK)
nancy.vantorre@atheneummerelbeke.be
Daphne De Bock
Leerlingbegeleider - 1ste graad
daphne.de.bock@atheneummerelbeke.be
Erik Meganck
Leerkracht 3de graad
erik.meganck@atheneummerelbeke.be
Kris Verstichel
Leerkracht 1ste graad
kris.verstichel@atheneummerelbeke.be
Sylvie Bogaert
Leerkracht 1ste graad
sylvie.bogaert@atheneummerelbeke.be

CLB

Liesbeth Allossery
CLB
Simon Plets
CLB

ONDERHOUD

Ons onderhoudspersoneel staat reeds van in de vroege uren in voor het algemene onderhoud van de gebouwen en de schoonmaak van de scholen waar ze zijn tewerkgesteld. Ook in de keuken en refter helpen zij mee. Dit technisch team bouwt mee aan een zorgzame school.

No data was found