TEAM

DIRECTIE

Directeur De Schinckel
Jethro De Schinckel
Directeur
jethro.de.schinckel@atheneummerelbeke.be
Erika Vanderstockt
Technisch adviseur coördinator (TAC)
erika.vanderstockt@atheneummerelbeke.be
Kim Waelkens
Adjunct-directeur
kim.waelkens@atheneummerelbeke.be

Leerlingensecretariaat

Ekram Talbi
Secretariaatsmedewerker
ekram.talbi@atheneummerelbeke.be
09 230 69 35
Katrien Maes
Secretariaatsmedewerker
katrien.maes@atheneummerelbeke.be
09 230 69 35
Mylène Dinneweth
Secretariaatsmedewerker
mylene.dinneweth@atheneummerelbeke.be
09 230 69 35
Kathleen Nys
Secretariaatsmedewerker
kathleen.nys@atheneummerelbeke.be
09 230 69 35

FINANCIEEL COÖRDINATOR

Sylvie Agneesens
Financieel coordinator (FiCo)
sylvie.agneesens@atheneummerelbeke.be
+32 9 230 69 35

Beleidsondersteuning

Aurelie Sas
Aurelie Sas
Beleidsmedewerker
aurelie.sas@atheneummerelbeke.be
Lore Meganck
Beleidsmedewerker
Burgerzin, Fundamenten van de democratie
lore.meganck@atheneumerelbeke.be
Geert Cornelis
Leerkracht
Elektriciteit
geert.cornelis@atheneummerelbeke.be

LEERLINGENBEGELEIDING

Leerlingen die zich goed voelen op school, presteren beter. Het team leerlingbegeleiders zet zich dagelijks in voor het welbevinden van elke leerling, laagdrempelig en steeds met de glimlach.

Inne Verloo
Inne Verloo
Leerlingbegeleider - 3de graad
inne.verloo@atheneummerelbeke.be
Brecht Stautemas
Leerlingbegeleider - 1ste graad
brecht.stautemas@atheneummerelbeke.be
Daphne De Bock
Leerlingbegeleider - 2de graad
daphne.de.bock@atheneummerelbeke.be
Wouter De Greve
Leerlingbegeleider - 3de graad
wouter.de.greve@atheneummerelbeke.be

LEERKRACHTEN

Shanna Maertens
Leerkracht
Nederlands
shanna.maertens@atheneummerelbeke.be
Philip De Schamphelaere
Leerkracht
Elektriciteit
philip.de.schamphelaere@atheneummerelbeke.be
Laurence Meuleman
Laurence Meuleman
Leerkracht
Huishoudkunde, Opvoedkunde
laurence.meuleman@atheneummerelbeke.be
Renaud Leroy
Renaud Leroy
Leerkracht
STEaM/IT, STEaM/Wiskunde
renaud.leroy@atheneummerelbeke.be
Jolien Vermeulen
Jolien Vermeulen
Leerkracht
Engels, Frans
jolien.vermeulen@atheneummerelbeke.be
Selin Topuz
Selin Topuz
Leerkracht
Nederlands
selin.topuz@atheneummerelbeke.be
Tamara Ameloot
Tamara Ameloot
Leerkracht
Geschiedenis
tamara.ameloot@atheneummerelbeke.be
Tibo Jacobs
Leerkracht
Economie
tibo.jacobs@atheneummerelbeke.be
An Balcaen
Leerkracht
STEaM/Wiskunde
an.balcaen@atheneummerelbeke.be
Lieven De Smet
Leerkracht
Houtbewerking
lieven.de.smet@atheneummerelbeke.be
Sofie Haerens
Sofie Haerens
Leerkracht
STEaM/Wetenschappen, STEaM/Wiskunde
sofie.haerens@atheneummerelbeke.be
Amelie Vermeulen
Leerkracht
Engels, Project Algemene Vakken
amelie.vermeulen@atheneummerelbeke.be
Valerie Vanheule
Leerkracht
Plastische Opvoeding, STEaM/Techniek
valerie.vanheule@atheneummerelbeke.be
Sofie Van Bossele
Sofie Van Bossele
Leerkracht
Geschiedenis, STEaM/Techniek
sofie.van.bossele@atheneummerelbeke.be
Michel Van Acker
Leerkracht
Economie
michel.van.acker@atheneummerelbeke.be
Gert Vaes
Gert Vaes
Leerkracht
STEaM/Wetenschappen, STEaM/Wiskunde
gert.vaes@atheneummerelbeke.be
Jara Stevens
Leerkracht
Economie, STEaM/Techniek
jara.stevens@atheneummerelbeke.be
Kenny Sergeant
Leerkracht
Bouw
kenny.sergeant@atheneummerelbeke.be
Linda Overbergh
Leerkracht
Huishoudkunde
linda.overbergh@atheneummerelbeke.be
Sarah Morren
Leerkracht
STEaM/Wetenschappen
sarah.morren@atheneummerelbeke.be
Ben Madou
Leerkracht
Elektriciteit, Project Algemene Vakken, STEaM/Techniek
ben.madou@atheneummerelbeke.be
Johan Lievens
Leerkracht
Duits, Nederlands
johan.lievens@atheneummerelbeke.be
Mohamed
Mohamed Khatibi
Leerkracht
Islamitische godsdienst
mohamed.khatibi@atheneummerelbeke.be
Katrien Jaques
Leerkracht
Huishoudkunde, Voeding
katrien.jaques@atheneummerelbeke.be
Jorku Hanssen
Leerkracht
STEaM/Wetenschappen, STEaM/Wiskunde
jorku.hanssen@atheneummerelbeke.be
Liesbet Dubron
Leerkracht
Aardrijkskunde
liesbet.dubron@atheneummerelbeke.be
Fatih Döner
Leerkracht
Islamitische godsdienst
fatih.döner@atheneummerelbeke.be
Micheline De Valkenaere
Leerkracht
Frans
micheline.de.valkenaere@atheneummerelbeke.be
Annelies De Bondt
Leerkracht
Geschiedenis, Latijn
annelies.de.bondt@atheneummerelbeke.be
Hilke De Bock
Leerkracht
Lichamelijke opvoeding, STEaM/Wetenschappen
hilke.de.bock@atheneummerelbeke.be
Geert Cornelis
Leerkracht
Elektriciteit
geert.cornelis@atheneummerelbeke.be
Eva Carbonnelle
Eva Carbonelle
Leerkracht
Expressie, Opvoedkunde
eva.carbonelle@atheneummerelbeke.be
Danja Blomme
Leerkracht
Spaans
danja.blomme@atheneummerelbeke.be
Peter Versnaeyen
Leerkracht
Bouw
peter.versnaeyen@atheneummerelbeke.be
Bjorn Vander Beken
Leerkracht
Houtbewerking
bjorn.vander.beken@atheneummerelbeke.be
Lieselot Vandenweghe
Leerkracht
STEaM/Wetenschappen, STEaM/Wiskunde
lieselot.vandenweghe@atheneummerelbeke.be
Kris Van Goethem
Leerkracht
Cultuurwetenschappen, Geschiedenis
kris.van.goethem@atheneummerelbeke.be
Mathias Van Eesbeek
Leerkracht
Elektriciteit
mathias.van.eesbeek@atheneummerelbeke.be
Stef Van Droogenbroeck
Leerkracht
Elektriciteit
stef.van.droogenbroeck@atheneummerelbeke.be
Bart Van Droogenbroeck
Leerkracht
Elektriciteit
bart.van.droogenbroeck@atheneummerelbeke.be
Livia Van der Haegen
Leerkracht
Frans, Nederlands
livia.van.der.haegen@atheneummerelbeke.be
Wendy Van Bauwel
Leerkracht
Verzorging
wendy.van.bauwel@atheneummerelbeke.be
Maarten Tettelin
Leerkracht
Rooms-Katholieke Godsdienst
maarten.tettelin@atheneummerelbeke.be
Merel Staelens
Leerkracht
Project Algemene Vakken
merel.staelens@atheneummerelbeke.be
Benjamin Roegiers
Leerkracht
Project Algemene Vakken
benjamin.roegiers@atheneummerelbeke.be
Yves Remue
Leerkracht
Bouw
yves.remue@atheneummerelbeke.be
Jana Naudts
Leerkracht
Engels
jana.naudts@atheneummerelbeke.be
Aurora Morina
Leerkracht
Engels, Frans
aurora.morina@atheneummerelbeke.be
Laurenzo Meert
Leerkracht
STEaM/Wiskunde
laurenzo.meert@atheneummerelbeke.be
Patrick Lippionois
Leerkracht
Lichamelijke opvoeding
patrick.lippinois@atheneummerelbeke.be
Lieven Laureys
Leerkracht
Houtbewerking
lieven.laureys@atheneummerelbeke.be
Dirk Henau
Leerkracht
Houtbewerking
dirk.henau@atheneummerelbeke.be
An Hellemans
Leerkracht
Cultuurwetenschappen, Gedragswetenschappen, Project Algemene Vakken
an.hellemans@atheneummerelbeke.be
Orpha Goethijn
Leerkracht
Lichamelijke opvoeding, Project Algemene Vakken
orpha.goethijn@atheneummerelbeke.be
Sophie Goethals
Sophie Goethals
Leerkracht
Frans, Geschiedenis
sophie.goethals@atheneummerelbeke.be
John Duijmelinck
Leerkracht
Bouw
john.duijmelinck@atheneummerelbeke.be
Mieke Degrande
Leerkracht
Aardrijkskunde, STEaM/Wiskunde
mieke.degrande@atheneummerelbeke.be
Dominique De Schamphelaere
Leerkracht
Gedragswetenschappen, Opvoedkunde
dominique.de.schamphelaere@atheneummerelbeke.be
Johan Veldeman
Johan Veldeman
Leerkracht
Niet-Confessionele Zedenleer
johan.veldeman@atheneummerelbeke.be
Evelien De Nys
Leerkracht
Engels, Geschiedenis
evelien.de.nys@atheneummerelbeke.be
Laura De Lille
Laura De Lille
Leerkracht
Huishoudkunde, Verzorging
laura.de.lille@atheneummerelbeke.be
Gerry Carpentier
Leerkracht
Elektriciteit
gerry.carpentier@atheneummerelbeke.be
Chantal Bockstaele
Leerkracht
Muzikale opvoeding
chantal.bockstaele@atheneummerelbeke.be
Nikki Blijweert
Leerkracht
Duits, Nederlands
nikki.blijweert@atheneummerelbeke.be
Nancy-Van-Torre
Nancy Vantorre
Directeur
nancy.vantorre@atheneummerelbeke.be
Erik Meganck
Leerkracht
Rooms-Katholieke Godsdienst
erik.meganck@atheneummerelbeke.be
Kris Verstichel
Leerkracht
Niet-Confessionele Zedenleer
kris.verstichel@atheneummerelbeke.be
Sylvie Bogaert
Leerkracht
STEaM/Wetenschappen
sylvie.bogaert@atheneummerelbeke.be

CLB

Liesbeth Allossery
CLB
Simon Plets
CLB

ONDERHOUD

Ons onderhoudspersoneel staat reeds van in de vroege uren in voor het algemene onderhoud van de gebouwen en de schoonmaak van de scholen waar ze zijn tewerkgesteld. Ook in de keuken en refter helpen zij mee. Dit technisch team bouwt mee aan een zorgzame school.

No data was found